Tech Leaders i wiatr w żaglach

tech leaders

#dobratechnologia powstała w mojej głowie kilka lat temu, jednak dzięki udziałowi w programie Tech Leaders nabrała rozpędu i zmieniła swoją formę na lepszą. Stała się bardziej realna, offlin’owa i ludzka.

Women in Technology i Tech Leaders

Women in Technology to społeczność, która promuje, wspiera i pomaga kobietom w świecie IT. Organizują szkolenia, spotkania i programy takie jak Tech Leaders. Jednak program, w którym miałam szansę brać udział to coś więcej niż tylko kolejny program mentoringowy. To społeczność życzliwych ludzi, którzy chcą dzielić się wiedzą, kontaktami, energią i dobrym słowem. Tego wsparcia jakie otrzymuje uczestnik nie da się zastąpić żadnym szkoleniem, książką czy wykładem. Tech Leaders ma to dzięki ludziom, którzy stworzyli ten projekt z pasją i chęcią pomocy, tym którzy są dopiero na początku swojej drogi.

Mentor, to ktoś więcej niż nauczyciel

Miałam ogromną szansę wybrać sobie Mentorkę, która oprócz tego, że jest specjalistą, jest też super człowiekiem! Te dwie cechy sprawiły, że Paulina Mazurek z allegro.tech od razu zrozumiała czym jest #dobratechnologia i dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem, kontaktami, energią i dobrym słowem sprawiła, że mój projekt nabrał wiatru w żagle. „Dziękuję” to za mało ale dodam do tego jeszcze „dobro wraca”!

Rada dla każdego

Z tego programu oprócz wiedzy i ogromu dobrej energii wyniosłam też coś jeszcze – przekonanie, że jeśli nie zapytasz, nie dostaniesz odpowiedzi! Może banalne ale jakże prawdziwe. Można siedzieć i godzinami obmyślać „plan zdobycia świata” ale w oderwaniu od świata raczej się on nie uda. Warto pytać o radę, prosić o pomoc, wchodzić oknem i łamać granice. Warto, dla siebie i dla świata 😉

Chciałabym więc bardzo podziękować Women in Technology i Paulinie Mazurek za Tech Leaders, za poświęcone mi godziny, za dobra energię, ogrom wiedzy, ludzką życzliwość, pomocne kontakty i wiarę w dobrą technologię!!

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *