Grudzień to czas…

grudzien

Grudzień… czas podsumować, planów, marzeń, list ‚to do’ i wniosków. Czas, w którym warto powiedzieć „sprawdzam”… Robię to więc w tym wpisie, po to aby przyznać się Wam do czegoś, aby móc wracać do tego wpisu za każdym razem gdy zwątpienia będzie więcej niż chęci. I wreszcie po to, aby coś się zadziało!

Rok, który mija…

W roku tym zadziało się sporo, choć znacznie mniej niż chciałam. Chciałam sporo pisać, chciałam rozwijać i chciałam działać. Codzienność wygrała z chęciami… oblewam się rumieńcem wstydu i obiecuję sobie i Wam, że to się zmieni. Będę pisać o dobrych technologiach, o ludziach którzy te technologie tworzą i o tym ile te technologie robią dobra – bo robią, tego jestem pewna!

W roku tym też uświadomiłam sobie, dzięki Paulinie Mazurek (mojej mentorce w programie TechLeaders), że projekt #dobratechnologia ma sens. Wiem już, że nie jest tylko czymś w mojej głowie ale ma szansę sie rozwijać. I choć kierunek nie jest jeszcze do końca jasny a horyzont ciągle rozmyty to wiem, że warto spróbować.

I wreszcie… w roku tym dotarło do mnie, że chcę robić dobre technologie!! Chcę programować, tworzyć strony, aplikacje a może i roboty! Chcę spróbować stworzyć choć jedną dobrą technologię, która pomoże choć jednej osobie! I to jest właśnie…

Plan na 2017

Rok 2017 będzie czasem fikołka! Przebranżawiam się z pijarowca, marketera, contenta na programistkę! Mam nadzieję, że dotychczasowe doświadczenie w branży nowych technologii, pasja do dobrych technologii i upór osła 😉 sprawi, że za rok będę mogła napisać… jestem programistką! Będę Was informować jak idą postępy, może ktoś skorzysta z moich doświadczeń bo zastanawia się „jak zacząć programować”.

Plan na 2017 zawiera też spełnianie marzeń, życie dziś i skreślanie zrealizowanych punktów z listy „to do przed śmiercią”! I tego też Wam życzę! Żebyście grudzień spędzili na konstruktywnych podsumowaniach a styczeń zaczęli z energią i coby nie zabrakło Wam jej do kolejnego grudnia!

Jeśli chcesz…

…tworzyć ze mną dobrą technologię, pisać na bloga albo zrealizować jakiś wspólny dobrotechnologiczny projekt – daj mi znać! Jeśli znasz dobre technologie albo ludzi, którzy je tworzą – koniecznie daj mi znać. Jeśli możesz komuś powiedzieć o dobrej technologii – rób to zawsze!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *