Cześć

 

hello

Od kilku lat pracuję w branży nowych technologii i przez ten cały czas zgłębiając tajniki marketingu internetowego fascynowałam się światem programistycznym. Światem, w którym nie zna się zwrotu „nie da się” bo sky is the limit. Umiejętności, wiedza, doświadczenie i chęci – to wszystko wpływa na efekt końcowy. Tylko to i aż to jest potrzebne, aby tworzyć rzeczy ogromnie dobre!

#dobratechnologia to więcej niż technologia

Poznając kolejne nowe technologie, aplikacje i programy zaczęłam docierać do tych, w których priorytetem był człowiek a nie klient. Chodziło w nich głównie o to, aby komuś pomóc. Tworzone były z pasji, z potrzeby, z chęci zrobienia czegoś dobrego. Często za nimi szły też pieniądze – jednak to nie one były motywatorem działań twórców. I właśnie w tym tkwi siła dobrych technologii!

Zakochałam się

Uwielbiam ludzi, którym chce się bardziej. Tych, którzy problemy traktują jak wyzwania a szklankę widzą zawsze w połowie pełną. Dzięki takim ludziom przekraczać można kolejne bariery, łamać schematy i tworzyć dobro! I tacy ludzie właśnie tworzą dobre technologie – zakochałam się w nich!

Daj znać, że jesteś

Jeśli masz podobnie, albo jesteś właśnie takim człowiekiem – koniecznie daj znać! Odezwij się też jeśli korzystasz albo chcesz zacząć korzystać z takich technologii. Dobro tak jak i karma wraca, więc róbmy dobro wspólnie!

2 thoughts on “Cześć

  1. Alina Reply

    Wiele, zalezy takze od tego czy podejsc do tego z tej strony, jaki opisany jest w artykule, czy moze posluzyc sie calkiem inna logika rozumowania.

    • Ela Wróbel Post authorReply

      Alina, opowiedz więcej o tej logice 🙂 Chętnie podyskutuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *